Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Szerk.: Apor Dezső-Nagy Béla. Bp., 1928, Athenaeum, VII+2727 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstábla belül megerősített, a VII. és 1. oldal között kissé sérült kötéssel.
1942-1943 Vegyes könyvtétel, 2 db: 1942 Az Építőipar Kérdései az 1942. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestületének Tisztijelentése. Bp., 1942, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Stephaneum-ny.), 40 p. Kiadói papírkötés. 1942 Az Építőipar Kérdései az 1943. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1943, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Steph...
1943-1946 Vegyes könyvtétel, 2 db: Az Építőipari elszámolást és kalkulációt szabályozó rendeletek. Bp., [1943], Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 24 p. Kiadói papírkötés. Az Építőipar Kérdései az 1946. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1946, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 29 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
Morva Rezső - Dobó J.: Kézikönyv a vas és fémek gyakorlati megmunkálásához eszterga- gyalu- és vésőgépeken. Győr, 1900, Győregyházmegye könyvsajtója. Kissé kopott félvászon kötésben.
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.