15630.
314. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 600 Ft
Flammarion, Camile: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leÃrása I-II. kötet. FordÃtotta: Hoitsy Pál. Harmadik átjavÃtott, a legújabb eredeti után átdolgozott és kibÅ‘vÃtett kiadás. Számos illusztrációval. Budapest, 1900, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borÃtóval, javÃtott gerinccel, a II. kötetben a 264-265. oldal között egy illusztráció kijár.