2 000 Ft
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., é.n. (1897), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.+ 4+229+3 p. + 1 t. Kiadói festett, illusztrált kissé kopottas egészvászon-kötésben, A kötés Gottermayer Nándor könyvkötő műhelyében készült.Belül néhány helyen elmosódott tintafolttal,