15004.
314. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó. Bethlen István előszavával. Bp., 1936, Révai. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas gerinccel, jó állapotban.