Festmények és grafikák Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1729130
10012
315
Barcsay jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 60×40 cm 1724715
10013
315
14000
Benczúr jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, keretben, 60×80 cm 1702120
10014
315
3200
Bereczk jelzéssel: Föld út a ház mellett. Akvarell, papír, kis szakadással, 29×39 cm 1728887
10015
315
Bernáth jelzéssel: Tabán. Akvarell, papír, 19×24 cm 1705940
10016
315
Beron Gyula (1885-1971):Táj vadásszal. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 1674587
10017
315
Bertalan Ferenc (1957- ): Virágcsendélet, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 41,5×29,5 cm 1726418
10018
315
Bivel jelzéssel: Parkban, olaj, fa, keretben, 26×32 cm 1730845
10019
315
Adriano Boccaletti (1937-2002): Pillangó. Tűzzománc, rézlap, jelzett, keretben, 19×19 cm 1712504
10020
315
Boemm jelzéssel: Kislány portré. Akvarell, papír, 40×27 cm 1668698
10021
315
Boldizsár jelzéssel: Táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23,5×26,5 cm 1728994
10022
315
Boldizsár István (1897-1984): Falusi táj. Rézkarc, papír, jelzett, 20x34 cm 1676374
10023
315
36000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Falusi utcarészlet. Olaj, vászon, jelzett, 47×58 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft