12969.
315. Lezárult gyorsárverés
Plakát
70 000 Ft
181,35 EUR, 200,00 USD
1917 Haranghy Jenő (1894-1951): Jegyezzünk hadikölcsönt, plakát, litográfia, Athenaeum Rt., restaurált, 94x62 cm / lithographic poster, restored, 94x62 cm