3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
B Radó Lili: Segítek anyának. Mulattató és hasznos könyv a háztartás és konyha titkairól 10-14 éves kislányok számára. Rónay Emy rajzaival. Bp.,1941, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal (két ívben (17-32),(33-48.))