1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Kármán József és Berzsenyi Dániel. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta Heinrich Gusztáv. Magyar Remekirók 9. kötet. Bp., 1906, Franklin. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Kármán József és Berzsenyi Dániel arcképével illusztrálva, márványozott lapélekkel.