16090.
315. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Marltitt E.: Gizella grófnÅ‘. FordÃtotta Kárpáti János. Bp., 1896, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötésben, Wolfner J. -kötésben, kopottas borÃtóval, az elülsÅ‘ kötéstáblán a vászon egy kis részen hullámos.