2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Stefan Zweig: Verlaine. Fordította: Bálint Lajos. Verlaine válogatott versei. Összeállította: Vas István. Fordították: Ady Endre, Babits Mihály, Szabó Lőrinc, Tóth Árpád és mások. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Kft. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal, és előzéklapokkal.