2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Szabóné Nogall Janka: Elvira Kisasszony és más elbeszélések. Fiatal leányok számára. Budapest, 1903, Magyar Kereskedelmi Közlöny, 1 t. (címkép)+120 p.+1 sztl. lev. + 3 t. Színes litográfiákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Frankl és Werner könyvkötészete, kissé kopottas borítóval, illusztrációk közül egy hiányzik, de egyébként jó állapotban.