Vegyes könyvtétel, 2 db: Csanádi Norbert-Nagyváradi Sándor-Winkler László: A magyar repülés története. Bp.,1977, Műszaki. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Fordította: Nádai Gyula. Bp.,1983, Zrínyi. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Szekeres József - Tóth Árpád: A Klement Gottwald (Ganz) Villamossági Gyár története. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Dr. Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1907., Franklin, 374 p.+2 térkép. Korabeli kopottas félvászonkötés, kissé foltos lapélekkel, 3 térkép hiányzik, de belül alapvetően jó állapotban.
A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 3. Szerk.:Kincses Katalin Mária, Szoleczky Emese. Hausner Gábor. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2000, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
Taine Hippolit Adolf: A jelenkori Franciaroszág alakulása. IV. kötet: A forradalom III. kötet. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1889, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, márványozott lapélekkel.