15029.
315. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Cholnoky Jenő: A Föld titkai II-V. köteteinek 6-24. füzetei. II. A jégvilág. A sarkkutatások története. III. Az ember drámája. IV. Az egyenlítőtől a sarkvidékig. V. A tenger. Bp., 1930-31, Singer és Wolfner. Kiadói papírborítókban, kiadói aranyozott egészvászon mappákban, a papírborítók szélei kissé szakadozottak, kettő füzet papírborítóján kisebb sérüléssel. A füzetek felvágatlanok.