15122.
315. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Nikoláj Lebedjev: A föld meghódítása. A földrajzi felfedezések és utazások népszerű története. I. kötet: Ókor és középkor. Az orosz eredetiből fordította Dr. Kiss Dezső. Bp., é.n. (1947), Cserépfalvi. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a félvászon-kötés kopott, az elülső kötéstábla egyik sarka kissé sérült, a papírborító szakadt, hiányos.