Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 179

15120.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Sándorfalva története és népélete. Szerk.: Darázs Sándor, dr. Juhász Antal, Szabó Magoldna, Sz. Simon István. Sándorfalva, 1999, Sándorfalva Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15121.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Nikoláj Lebedjev: A föld meghódítása. A földrajzi felfedezések és utazások népszerű története. I. kötet: Ókor és középkor. Az orosz eredetiből fordította Dr. Kiss Dezső. Bp., é.n. (1947), Cserépfalvi. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a félvászon-kötés kopott, az elülső kötéstábla egyik sarka kissé sérült, a papírborító szakadt, hiányos.
15122.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Baráthosi-Balogh Benedek: Japánföldi bolyongások. Baráthosi Turáni Könyvei VI. Bp.,1928, Held János Irodalmi és Nyomdavállalata. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.
15123.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Japán-Ország. A felkelő nap birodalma. Bródy Sándor bevezetésével. Bp.,1904, Pallas, 1 t.+155 p.+9 t.  Egyetlen kiadás. Szövegközti és egész oldalas képekkel, rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, rossz állapotban, a borító sérült, hiányos, a hátsó borító hiányzik, a gerince sérült, a 148. oldaltól a lapok elvált a kötéstől (5 lap), a lapok egy része sérült, kissé hiányos, a térkép melléklet hiányzik.
15124.

Japán-Ország. A felkelő nap birodalma. Bródy Sándor bevezetésével. Bp.,1904, Pallas, 1 t.+155 p.+9 t. Egyetlen kiadás. Szövegközti és egész oldalas képekkel, rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, rossz állapotban, a borító sérült, hiányos, a hátsó borító hiányzik, a gerince sérült, a 148. oldaltól a lapok elvált a kötéstől (5 lap), a lapok egy ...

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Szakál Aurél: Kiskunhalas anno... Képek Kiskunhalasról. Bp., Kiskunhalas, 1994, Kiskunhalas Város Önkormányzata. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15125.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

K. Fábián Ilona: A Váradi Regestrum helynevei. Adattár. Szegedi Középkortörténeti Könyvtár 13. Szeged, 1997, Szegedi Középkorász Műhely. Kiadói papírkötés.
15126.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Dr. Zákonyi Ferenc: A szántódi rév története. Szántódi Füzetek II. hn.,(1981), Siotour - Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, az egyik sarkánál kis hiánnyal.
15127.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Balogh György: Eger története. Eger, 1954, Eger Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
15128.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Ossendowski 4 munkája: Állatok, emberek, és istenek. A sivatag népe, A Szahara lelke. A sötét Kelet árnyéka. The shadow of the gloomy East. Fordította Balassa József. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésekben
15129.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

15130.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

15131.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft