https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 179

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
René Bazin: A Szahara szíve. (Charles de Foucauld.) Bp.,1931, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1
15024.

René Bazin: A Szahara szíve. (Charles de Foucauld.) Bp.,1931, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
EUR
,
7,43
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Kremmer Dezső: A régi Buda és Pest könyvekben, képekben. A Magyar Bibliophil Társaság harmadik kiállításának katalógusa. Bp., 1922, Magyar Iparművészeti Múzeum. Szerző által dedikált, 432. számozott példány. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
15025.

Kremmer Dezső: A régi Buda és Pest könyvekben, képekben. A Magyar Bibliophil Társaság harmadik kiállításának katalógusa. Bp., 1922, Magyar Iparművészeti Múzeum. Szerző által dedikált, 432. számozott példány. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről-Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp.,2004, Fekete Sas Kiadó. Második kiadás. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.  Reprint kiadás.
1
15026.

Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről-Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp.,2004, Fekete Sas Kiadó. Második kiadás. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Reprint kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
EUR
,
10,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Henszlmann Imre: Kassa városának ó német stylű templomai. Bp.,(1996, Argumentum-MTA Művészettörténeti Kutató Intézet, 6+25+12 p. Számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, kissé dohos. Hasonmás kiadás.
1
15027.

Dr. Henszlmann Imre: Kassa városának ó német stylű templomai. Bp.,(1996, Argumentum-MTA Művészettörténeti Kutató Intézet, 6+25+12 p. Számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, kissé dohos. Hasonmás kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Szerk.: Dr. Czoma László. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói nylon-kötés. Megjelent 2500 példányban.
1
15028.

Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Szerk.: Dr. Czoma László. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói nylon-kötés. Megjelent 2500 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Cholnoky Jenő: A Föld titkai II-V. köteteinek 6-24. füzetei.  II. A jégvilág. A sarkkutatások története. III. Az ember drámája. IV. Az egyenlítőtől a sarkvidékig. V. A tenger. Bp., 1930-31, Singer és Wolfner. Kiadói papírborítókban, kiadói aranyozott egészvászon  mappákban, a papírborítók szélei kissé szakadozottak, kettő füzet papírborítóján kisebb sérüléssel. A füzetek felvágatlanok.
1
15029.

Cholnoky Jenő: A Föld titkai II-V. köteteinek 6-24. füzetei. II. A jégvilág. A sarkkutatások története. III. Az ember drámája. IV. Az egyenlítőtől a sarkvidékig. V. A tenger. Bp., 1930-31, Singer és Wolfner. Kiadói papírborítókban, kiadói aranyozott egészvászon mappákban, a papírborítók szélei kissé szakadozottak, kettő füzet papírborítóján kisebb sérüléssel. A füzetek felvágatlanok.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gömöri János: Castrum Sopron. Sopron vára és környéke az Árpád-korban. Die Burg von Sopron (Ödenburg) in der Árpádenzeit. Sopron, 2002, Scarbantia Társaság. Kiadói papírkötés, angol és német nyelvű összefoglalóval. Megjelent 1500 példányban.
1
15030.

Gömöri János: Castrum Sopron. Sopron vára és környéke az Árpád-korban. Die Burg von Sopron (Ödenburg) in der Árpádenzeit. Sopron, 2002, Scarbantia Társaság. Kiadói papírkötés, angol és német nyelvű összefoglalóval. Megjelent 1500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
EUR
,
13,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szolnok közlekedéstörténete. Szerk.: Kaposvári Gyula. Szolnok, 1976, Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15031.

Szolnok közlekedéstörténete. Szerk.: Kaposvári Gyula. Szolnok, 1976, Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Mendöl Tibor: Szarvas földrajza. Debrecen, 1928, Kertész József Ny. 70 l., 1 lev., 5 t. (térképek, grafikonok). Későbbi nyl kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával.
1
15032.

Mendöl Tibor: Szarvas földrajza. Debrecen, 1928, Kertész József Ny. 70 l., 1 lev., 5 t. (térképek, grafikonok). Későbbi nyl kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval,de belül jó állapotban.
1
15033.

Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval,de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cumania II. Ethnographia. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. Szerk.: Horváth Attila, Solymos Ede. Kecskemét, 1974, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 517 p. Kiadói papírkötés, néhol foltos, hullámos lapokkal, de alapvetően jó állapotban. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
1
15034.

Cumania II. Ethnographia. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. Szerk.: Horváth Attila, Solymos Ede. Kecskemét, 1974, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 517 p. Kiadói papírkötés, néhol foltos, hullámos lapokkal, de alapvetően jó állapotban. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
EUR
,
12,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cumania III. Historia. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. Szerk.: Horváth Attila. Kecskemét, 1975, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 469 p. Kiadói papírkötés. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 1200 példányban.
1
15035.

Cumania III. Historia. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. Szerk.: Horváth Attila. Kecskemét, 1975, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 469 p. Kiadói papírkötés. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 1200 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
EUR
,
12,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz