Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta. Bp., 1979, Corvina,(Révai Nyomd-ny.) Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Tonelli Sándor: Utazás Erdélyben és Erdély körül. Utazás Erdélyben és Erdély körül. Bp. (1941.) Athenaeum. 235 l. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban, kis hiánnyal
Cholnoky Jenő: Az ember drámája. (A Föld titkai III.) 117 kép és 70 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal
Források Budapest múltjából I. Források Buda, Pest és Óbuda történetéhez 1686-1873. Szerk.: Bácskai Vera. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben, kiadói, kissé kopott papír védőborítóban.