Festmények és grafikák Tételek száma: 334
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1733496
10193
316
PTK jelzéssel: Női arc. Olaj, farost, 54×60 cm 1731763
10194
316
3800
Rácz Gábor (1951-): Kompozíció. Tűzzománc, fémlap, jelzett (Iparművészeti Vállalat), fa keretben, 10x5 cm 1735122
10195
316
Rékassy Csaba (1937-1989): Táncsics Mihály. Rézkarc, karton, jelzett, 20×29 cm 1733324
10196
316
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 1x21 cm 1587152
10197
316
24000
Rosenmayer Ferenc (1864-1912): Vásárban. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 9×15,5 cm 1691410
10198
316
Rozsda jelzéssel: Kompozíció, tempera, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17×11,5 cm 1306446
10199
316
34000
Rónai Antal (1926- ): Őszi tanya, olaj, fa, díszes keretben, 49×89 cm 1738351
10200
316
1941 Róna Emy (1904-1988): Illusztráció az Játékország c. könyvhöz. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 24x17 cm 1719192
10201
316
Rónai jelzéssel: Téli házak, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 1616392
10202
316
Rudnay jelzéssel: Ház az út végén. Olaj, karton, keretben, 34×26 cm 1574862
10203
316
240000
Ruzicskay György (1896-1993): Keresztállítás. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 100×100 cm
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
1731823
10204
316
Scheiber jelzéssel: Táncos női akt. Pasztell, karton, üvegezett keretben, 44×33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft