3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
1868 Divatkép a Divathoz. Pest, Deutsch-féle Könyvnyomda és Kiadói Rt. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett képkeretben, paszpartuban, kis sérüléssel, 29x22 cm./ 1868 Fashion etching from Divat. Colored steelengraving, in glazed frame, in paspartu, with little damage, 29x22 cm.