1 000 Ft
1899-1906 Új Idők folyóirat, 1899 V. évf. I. kötet, VII. évf. 1901. II. kötet, XII. évf. 1906 I. kötet, 3 fél évfolyam. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, illetve kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, kettő gerince javított, számos kijáró lappal, az 1901-es kötetben pár lap hibásan, rossz helyen van bekötve.