1850 Ofen, "Oktatás azon kötelezettségekről, mellyeket a perügyek-, oklevelek-, irományok-, s hivatalos működésekről, járó illetményeket tárgyazó ideiglenes törvény a nyilvános hatóságokra, hivatalokra s hivatalos személyekre ruház" 8p
1856 Párizs, Mezőgazdasági áru- és gépkiállítás ismertető füzete, helyárakkal, német nyelven, 42 p. / 1856 Paris, Agricultural Expo programme, in German
1858 Csengery Antal: Budapesti szemle. IV. kötet, XI,XII,XIII,XIV füzetek. Pest, 1858, Herz János ny. Korabeli félvászon kötés, megviselt állapotban, kissé viseltes, kopottas borítóval, gerinccel, az elülső kötéstábla belsején könyvtári címkével, tulajdonosi bejegyzéssel a címlapon, foltos, egy kihajtható térképpel: Al Dunai Szirtes vonal. Baziástól Turnu Szeverinig. Pest, 1858, Haske és Társa. Fametszet, papír, 19x24 cm.
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.