Évszázadok divatjai. Képgyűjtemény 60 db, nagyrészt régi divat metszetek reprodukciói, hátoldalukon feliratozva, de benne 4 db eredeti lithográfia is. Igényes gyűrűs berakóban / Collection of reprinted fashion images.
A Himnusz, és a Szózat, valamint 1848-as röplap facsimile kiadásai valamint Budai Tibornak a Halotti Beszéd és más magyar nyelvemlékekről készített grafikái Vincze László kézzel merített papírján. Összesen 12 db nagyméretű lap 24 x32 cm
Vegyes papírrégiség tétel, 2 db: cca 1920 Halotti énekeket tartalmazó füzet, Erdélyi Zsuzsanna (1921-2015) néprajztudós saját kezű jegyzeteivel. 21x8,5 cm. 1940 Daloló Erdély. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Papírkötés, megviselt állapotban, foltos, szakadt.
Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.