1925 Annuaire Statistique Hongrois. XXVII., XXVIII.,XXIX.,XXX. évf. 1919,1920,1921,1922. Szerk. és kiadja M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány, francia nyelven. Magyar Statisztikai Évkönyv 1919-1922 évfolyamainak francia nyelvű kiadása.
1926 Napkelet. IV. fél évfolyam. 1926 június-december 6-10. szám. VIII. kötet. Szerk.: Tormay Cecile. Bp., Magyar Irodalmi Társaság. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, pár helyen aláhúzással, VI+994 p. M. Kir. jutasi Honvéd Altisztképző és Nevelőintézet Könyvtárának intézményi pecsétjével.
1929 A Lipcsei Egyetem filozófia szakának filozófia doktori oklevele magyar személy részére a "Sertésnevelés és sertéshízlalás Szlovákiában" c, dolgozatáért / 1929 Diploma of the Leipzig University, Department for philosophy, for a dissertation Pig cultivation in Slovakia.
cca 1930-1940 Vegyes német nyelvű építészettel kapcsolatos nyomtatványok, 6 db: 1933-1937 Neunzeitliches Bauwesen Heraklith-Rundschau. 1933. 5. évf. 2.sz.,1937. 9. évf. 6. sz. 25 Einfamilien-Häuser im Preis von 10000 bis 20000 Mark. Berlin, Bauwelt-Verlag. 25 Schöne Landhäuser Im Preise über 20000 Mark. Berlin, Bauwelt-Verlag. 25 Einfamilien-Häuser im Preis von 10000 bis 20000 Mark. Berlin...