1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Hollóházi dísztál, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 24 cm + Hollóházi népviseletes leány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm