cca 1926 Albion Type 24 szállító furgon tervrajza, cianotípia, a hátoldalán pecséttel, hajtásnyomokkal, foltos, kissé szakadt szélekkel, 65x97 cm cca 1926 Plan of Albion Type 24 delivery van,cyanotype, with seal on the back, spotty, little bit raunchy, 65x97 cm.
cca 1932 Navratilné Hegedűs Rózsika, Jókai Mór keresztlánya, Hegedűs Sándor miniszter férjének gyűjtése: Hadd Írjak én is! címmel. A géppel írt szövegeket,. novellákat, újságkivágásokat tartalmazó mappában kézzel írt feljegyzések is vannak. Félvászon kötésben.
cca 1933 Golden Gate híd tervrajza, cianotípia, papírszakértői véleménnyel, amely megerősíti a technikát és a kort, üvegezett fa keretben, 73x103 cm. / cca 1933 Plan of The Golden Gate Bridge, cyanotype, with expert opinion, in glassed wooden frame, 73x103 cm.
1942 Az "Őrségváltás" című film statisztáinak és színészeinek aláírása arról, hogy kijelentik, nem zsidó származásúak, valamint egyéb filmforgatással kapcsolatos dokumentumok, 7 db
1950 Magyar sors: munkaszolgálatos, majd szovjet állampolgárrá vált, majd 1950-ben hazaköltözött, majd megfigyelt akadémikus iratai, jellemzése, önéletrajza, fényképe. Érdekes kordokumentum