4 600 Ft
Jávor Pál: Egy színész elmondja 1944-1945... Bp.,1946, Magyar Írás, 69 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót bekötötték, Jávor Pál ex libris-szével, megviselt állapotban, az elülső borító gyűrött, 48-49. oldalak foltosak, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, az utolsó három lap sérült, javított, a kötést megerősítették.