1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Jókai Mór kisebb művei. Elbeszélések, útirajzok. Válogatta: Benedek Elek. Jókai Mór életrajzával. Kis könyvtár. Bp.,é.n.(1904), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 134+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, részben hiányos gerinccel, kopott borítóval.