12 000 Ft
Jókai Mór munkái 20 kötet: Színművek I-III. kötet; Névtelen vár I-III. kötet; Kárpáthy Zoltán I-III. kötet; Koronát szerelemért. A Hargita. A kalmár és családja. A petki farkas leányai. A háromszéki leányok. A két szász. A kétszavú ember. Az egyiptusi rózsa.; Véres könyv.; Népvilág.; Észak honából. Szélcsend alatt.; A fehér rózsa. Egy asszonyi hajszál.; Asszonyt kísér-istent kísért. Egy ember, a ki mindent tud. A debreczeni lunátikus.; A régi jó táblabírák.;Felfordult világ. A legvitézebb huszár. Fortunatus Imre. Shirin.; Árnyképek; A serfőző. A nyomorék naplója. Fekete világ. Regék. Carinus. A nagyenyedi két fűzfa. A bűntárs.; Milyenek a férfiak? Milyenek a nők?; Bp.,1896-1910, Franklin-Társulat-Grill Károly, (Franklin-ny.) Korabeli aranyozott festett szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, változó állapotban, többnyire kopott borítóval, gerinccel, 4 kötet gerince sérült, 1 kötet gerince javított, ragasztott.