2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., [1936], Szép Szó-Cserépfalvi. A Szép Szó könyvnapi kiadványa. József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. írásaival. Kiadói egészvászonkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült kötéssel, ceruzás bejelölésekkel.