6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
May Károly: Old Surehand. 1-2. kötet. (Egy kötetben.) 1. Old Wabble. 2. Jefferson Cityben. Fordította Hegedüs Arthur. Bp.,(1940), Aczél Testvérek, (Otthon-ny.) 432+424 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Ritka.