Olcsó könyvtár 3 kötete: Két házaspár. Vígjáték Picard után. Fordította Csiky Gergely. Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Gyulai Pál: Jó éjszakát. Bp., 1885-1922, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az egyik kötet gerince javított.
Ábrai Károly: 48-tól Világosig. Regény két kötetben az 1848-49-iki szabadságharc idejéből. Bp., é. n., Wodianer F. és Fiai. Egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
Horae Beatae Mariae Virginis I-II. kötet. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Verseghy Ferenc válogatott költeményei. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Madarász Flóris. Magyar Könyvtár 166. Bp.,(1900),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 63+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval, a hátsó borító kissé hiányos, kissé sérült, kissé laza fűzéssel (16-17. oldal.)