Dr. Meszlényi Antal: A magyar katholikus egyház és az állam 1848/49-ben. Szent István Könyvek 58. Bp, 1928, Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban, a hátsó kötéstábla sérült, kissé hiányos.
Kaffka Margit: Utólszor a lyrán. Anthológia a régebbi versekből. Modern Könyvtár - Magyar Költők XI. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló, XLVIII+144 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az egyik tábla sarka sérült, a hátsó szennylap egyik sarka hiányos.
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. IV. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
Kosztolányi Dezső: Ábécé. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei V. kötet. Bp.,(1942), Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés.