Gárdonyi Géza: Én magam. Bp.,(1938), Dante. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel. Számozott (1301.) példány. Gárdonyi Géza születésének 75. évfordulójára sajtó alá rendezett ünnepi kiadás.
Arany János hátrahagyott versei. Arany János Összegyűjtött Munkái VII-VIII. kötet. Bp., én., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott vászon-kötésben, kissé kopott gerinccel.
Jókai Mór művei sorozat 41 kötete. (1-6,8-12,16-17,19-20,23-36,38-40,42-50 kötetek. Hiányzik: 7,13-15,18,21-22,37,41 kötetek.) Bp.,1907-1911, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, gerincekkel, 19.-20.,23-24. kötetek alsó lapszélei foltosak, hullámosak.
Alfred J. Church: Elbeszélések a görög tragikus költőkről. Fordította: Névy László. Bp.,1882, Franklin-Társulat, 206+1 p.+ 4 t. Négy egészoldalas színes illusztrációval. Félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
Molnár Ferenc: A farkas. Vígjáték három felvonásban. Bp.,1912, Franklin-Társulat. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a gerinc kissé sérült, a borító részben elvált a gerinctől, a fűzése laza, kijáró lapokkal. A borító Falus Elek munkája.
W. Macarthur Jenkinson: Versenyfutás egy trónért. Pesti Hírlap Könyvek 61. Bp.,1929, Pesti Hírlap, (Légrády-Testvérek). Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.