A két kakas. Ukrán népdalok és mesék. Fordította Réz András. Rajzolta: Volodimir Vasziljevics Golozubov. Kijev, 1982, Veszelka. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
Csanádi Imre: Kergetőző négy testvér. Kass János rajzaival. Bp., 1975, Móra. Kiadói kartonált leporelló-kötés, kissé viseltes állapotban, az egyik táblánál a fűzés kissé sérült, laza.
Farkas Sándor: Borongás. Zilah, 1905, Szerzői kiadás (?), Seres Samu Könyvnyomdája-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal (147/148 p.)