Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Tornyay [János], Ferenczy [Károly], Tull [Ödön] és Hegedüs [László] rajzaival. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, az elülső kötéstáblán Hegedüs László szecessziós rajzával illusztrálva, Gottermayer N.-féle kötés, festett lapélekkel, néhol foltos lapszélekkel, egy-két helyen a lapokon kisebb szakadásokkal, az el...
Berzsenyi Dániel költői művei. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta és kiadta Dr. Merényi Oszkár. Régi Magyar Könyvtár 39. kötet. Bp.,1936, MTA, (Kir. Magyar Egyetemi Nyomda.) Kiadói papírkötés.
Reviczky Gyula összes költeményei. Rendezte: Koroda Pál. Bp., 1900, Athenaeum, 376 p. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
Balassa József: A magyar nyelv szótára I-II. kötet. Bp.,1940, Grill. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a II. kötet elülső kötéstáblája foltos, egyébként jó állapotban.
Euripides drámái II-III. kötet. Fordította, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csengeri János. Bp.,1915-1919, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince kissé sérült, a III. kötetben néhány ceruzás aláhúzással.
Vas Gereben: Tekintetes Urak. Vas Gereben összes munkái. Képes kiadás. VII. kötet. Sajtó alá rendezte: Dr. Váli Béla-Dr. Sziklay János. Gyulay László rajzaival. Bp.,(1894),Méhner Vilmos, (Nagy Sándor-ny.), 491+3 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kopottas aranyozással. Az Aufrecht és Goldschmied bibliofil sorozata, Gotte...
Nemzeti Színház 1941. Bp.,1942, Nemzeti Színház Igazgatósága,(Pesti Lloyd-ny.),400+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel.
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Márton Lajos borító grafikájával. Bp.,1924, "Magyar Jövő." Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.