Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 451

Soltész Ferenc-Szinyei Endre: Ógörög-magyar szótár. Bp., 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Reprint.
16049.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

16050.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Szász Károly kisebb műfordításai. Német, francia, angol, s vegyes költőkből. Családi Könyvtár, Bp.,1873, Ráth Mór, (Holzhausen Adolf, Bécs), VII+246 p. Korabeli aranyozott gerincű ék egészvászon-kötés, kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal.
16051.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Szentmihályi Szabó Péter: Ha én fiatal volnék... H.n., 2007, Kárpátia Műhely. Kiadói papírkötés,
16052.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57

Wass Albert: A bujdosó imája. Összegyűjtött versek. Bp., 1998, Püski. Kiadói papírkötés.
16053.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Én nem mondok le soha a reményről. Várnai Zseni versei az anyaszívről. Dedikált! Bp., 1940, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Ragasztott papírkötésben, viseltes állapotban
16054.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Thália és teológia. Bolberitz Pál és Eperjes Károly történelemről, emberségről és hitről. Bp., 2003, Válasz Könyvkiadó.Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16055.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

16056.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

16057.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

16058.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,43
21,43

16059.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Major Máté: Férfikor Budapesten. Bp., 1978, Szépirodalmi. Vászonkötésben, jó állapotban.
16060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft