Tersánszky J. Jenő: Az átok. A szövegrajzok, és a borítólap Fáy Dezső munkája. Nemzeti Könyvtár 72. szám. Bp.,[1942], Stádium Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, gyűrött az egyik sarka a borítónak.
Vegyes vallási könyvtétel, db: Dr. Kenessey Béla: Női jellemképek. Házi Kincstár V. kötet. Bp., 1913, Magyar Prot. Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel. Dr. Miller J. R.: Csendes órák. Segédkönyv a bibliának az életbe átvitelére. Házi Kincstár. Fordította: Szász Károly. Bp., 1897, Magyar Prot. Irodalmi Társaság. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. A...