Károli Gáspár: Két könyv. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta Harsányi András. Magyar Irodalmi Ritkaságok 50. sz. Bp.,(1940), Budapesti Evangélikus Leánygimnázium,(Királyi Magyar Egyetemi Nyomda), 144 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest részben elvált a borítótól.
Egy marék búza. Elbeszélések. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta Szíj Rezső. (Bp.), 1943, Misztótfalusi, (Pápa, Főiskolai Nyomda-ny.), 151 p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító sérült, hiányos, és az első 4-5 lap széle sérült, felvágatlan lapokkal.
Dante: A pokol. Dante Komédiája I. Bp.,é.n., Révai, 300 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstábla viseltes, egy-két ceruzás bejegyzéssel.