15515.
316. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
18 000 Ft
Kresz Mária: Magyar parasztviselet (1820-1867) Bp.,1956, MTA, (Akadémia Nyomda-ny.), 143 p.+93 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói karton tokban, kopott, foltos borítóval, az egyik kötet gerince kissé sérült, a kartontok sérült, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány, három illusztráció sérült. (73.,78.,81.)