15981.
316. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
5 000 Ft
C. Plinii Secundi: Historiae Naturalis Libri XXXVII. Accedit Chrestomathia Indicibus Aliquot Copiossimis Exosita. Curante Ioanne Petro Millero. Tomus II. Berlolini (Berlin),1766, A. Haude et I.C. Speneri, 288 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel./ Contemporary Leather-binding, with worn cover, and damaged spine, in Latin language.