15982.
316. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
5 000 Ft
Verne, Julius: Zwanzigtausend Meilen unter'm Meer. Wien, Pest, Leipzig, 1875, Hartleben's Verlag. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban / linen binding, worn condition