Dr. Bálint Kornél: Törvénykezési útmutató magánjogi perekben. Bp., 1911, Franklin-Társulat, VII+276 p. Átkötött igényes modern műbőr-kötés, az átkötéskor az eredeti borítót az elülső szennylapra kasírozták, ceruzás aláhúzásokkal, de egyébként jó állapotban. Árverésen még nem szerepelt.
Országgyűlési Törvénycikkek, 19 kötet. 1889-1899,1901,1906-1908, 1911-1914. Bp., 1889-1914, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó állapotban, néhol kissé kopott gerincekkel, az 1914-es kötetben az egyik jelölő kiszakadt (551. oldal), többségében jó állapotban. Dr. Regele Károly (1923-1996) gyulai jogtanácsos, újságíró, versenybíró, szenior sportszervező pe...
Ecseri Lajos: A munkásbiztosítás kérdése. Értesítések a Nemzetgazdaságtan és Statisztika Köréből. I. kötet. 6. sz. Szerk. Földes Béla. Bp., 1883, MTA, 45 p. Kiadói papírkötés, kissé hiányos borítóval, egyébként jó állapotban.
A M. Kir. Földmívelésügyi Minister fennhatósága alatt álló vízügyi műszaki szolgálatra vonatkozó szabályzatok és rendeletek. Bp.,1913, Franklin-Társulat, IV+397 p. Korabeli vászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylapon ceruzás bejegyzéssel, a könyvben néhány helyen aláhúzásokal, bejegyzésekkel, a M. Kir. Országos Vízépítési Igazgatóság pecsétjével.
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapít...
Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.)II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. ...
Közigazgatási jogszabályok gyűjteménye. Szerk.: dr. Gallina Frigyes, dr. Janda Károly, dr. Sass Elemér, dr. Smialovszky Tibor, dr. ifj. Székely Miklós. Az előszót írta: dr. Blaha Sándor. Bp.,én.,Stádium,(Fővárosi Nyomnda Rt.-ny.), XXIV+2494 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
A Bűnügyi Szemle törvénytára - Az árdrágító visszaélésekről szóló 1916. évi IX. t.-cikk és az árdrágító kihágásokról szóló rendeletek, Wessely és Horváth könyvkiadóhivatala, 1917, Pécs, papírkötés
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. IV. rész. Hitel-, kereskedelmi és ipari törvények. Bp.,1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, kissé sérült gerinccel.
Émile de Laveleye: A tulajdon és kezdetleges alapjai. II. kötet. Fordította: Dr Bartha Béla. Bevezetéssel ellátta: Dr. Pulszky Ágost. Bp.,1898, MTA, 315+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, hiányzó elülső előzéklappal, kissé laza fűzéssel, az utolsó lap és a hátsó szennylap foltos.
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Hetedik rész. Bp.,1897, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, foltos, kissé sérült borítóval, de egyébként jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.