vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé fol...
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos.
Sven Hedin: Egy harcban álló nemzet. A német katonáknak ajánlva. Bp. 1915. Athenaeum. 176 l. Korabeli egészávászon-kötésben, propaganda címkék bekötve.
Toma József- Bődi Ferenc: A 69. Harckocsi Ezred rövid története. Nagyatád, 2002, Készült 500 példányban. papírkötésben.Toma József nyá. alezredes és Bődi Ferenc nyá. ezredes aláírásaival.