15504.
316. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Háborus novellák. Az Érdekes Ujság ingyenes husvéti melléklete. Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc és Móricz Zsigmond elbeszélései.+Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. Az Érdekes Ujság ingyenes pünkösdi melléklete. Első kiadás. +Nagy Endre: Már minálunk babám... (Egy ütközet története). Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Első kiadás. Bp., 1915-1916, Légrády Testvérek, 63+64+64 p. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés.