A világháború képes krónikája I-III.+VI-IX. kötet. (A IV., V. kötet hiányzik.) Bp., 1914-1916, Révai, Pallas Rt.-ny. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az I-II. kötetek megviselt állapotban, sérültek, a kötésük szétvált, az I. kötet borítója elvált a könyvtesttől, a III. kötet kissé viseltes állapotban, kissé sérült kötéssel, egy illusztráció kijár, IX. köte...
Ignaz Kankoffer: Ruhmeshalle der k. k. österreichischen Armee, Wien, 1864, Karl Gorischef Buchhandlung. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban. Töredék 312. oldalig / Linen binding. Fragmentary.
Háborus novellák. Az Érdekes Ujság ingyenes husvéti melléklete. Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc és Móricz Zsigmond elbeszélései.+Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. Az Érdekes Ujság ingyenes pünkösdi melléklete. Első kiadás. +Nagy Endre: Már minálunk babám... (Egy ütközet története). Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Első kiadás. Bp., 1915-1...