15803.
316. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Pirchala Imre: Latin nyelvtan reáliskolák számára. Olvasmánnyal és szótárral. Bp., 1887, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár). Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, az eredeti papírborítót az elülső borítóra kasírozták(, ezen a 1891-es évszám szerepel kiadási dátumként), az elülső szennylap hiányzik.