15730.
316. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Leipzig,é.n., Dr. Karl Meyer. Szöveg közti fekete-fehér illusztrációkkal, számos színes táblával, három az emberi test alkatát és szerveit ábrázoló szétvehető, színezett mintával. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel, az I. kötetben a címlap és a 17. oldal között az ív kijár, a II. kötet elején a minta szakadt, sérült.