15772.
316. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Császár Elemér: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.