15749.
316. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Szent Biblia, azaz istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész szent írás. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1903, Brit és Külföldi Biblia-Társulat, 1027+336 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az első 4 lap sérült, gyűrött, és az utolsó 3 lap sérült, gyűrött, hiányos.