2 000 Ft
Kossuth Lajos élete + Kossuth a magyar nép szívében és költészetében. Költeményfüzér. Összeállította: Zsilinszky Mihály. Pest, 1868, Killián György, (Kertész József-ny.) 67+141+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az első mű címlapja hiányzik, ceruzás bejegyzésekkel, intézményi bélyegzőkkel.